اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی ازمرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن می باشد.

  در صورت خرید بیش از ده میلیون تومان کالا ها بصورت رایگان ارسال می گردد .

  بله در صورت سکونت در شهر شیراز امکان مراجعه حضوری به دفتر فروشگاه و مشاهده تجهیزات و تست آنها و خرید وجود دارد.

  کالاها از طریق پست به محلی که در آدرس ذکر کرده اید تحویل می شود .

  کلیه تجهیزات دارای گارانتی طبق توضیحات ذکر شده در توضیحات هر محصول می باشد .

  آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های هوشمندکاران بوده است و هوشمندکاران در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب‌سایت هوشمندکاران، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و قبل از ارسال حتما از نظر کیفی و سلامت تست می شوند و بصورت مناسب بسته بندی می گردند لذا در صورت عدم هرگونه باز شدن تجهیزات و سلامت کامل فیزیکی و عملکردی تجهیزات تا هفت روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، هوشمند کاران 3 روز  فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

  در صورت خرابی تجهیزات دریافتی  در صورت نصب توسط کارشناس ذی صلاح و دارای تخصص می بایست سریعا با گرفتن فیلم از نحوه عدم عملکرد و خرابی محصول و ارسال به شماره واتساپ هوشمندکاران محصول را عودت داده و در صورت گارانتی محصول و تائید کارشناسان مربوطه از خرابی شامل گارانتی عینا نمونه سالم آن ارسال خواهد شد و دقیقا مشابه خریدحضوری از هر فروشگاهی میباشد و لذا مشتریان ارجمند هیچگونه دغدغه ای از  این نظر نداشته باشند.

  حتما در هنگام تحویل کالا از مامور پست از صحت و سلامت فیزیکی محصول اطلاع حاصل فرمائید و در صورت عدم سلامت فیزیکی بسته بندی و یا محصول از تحویل آن خود داری و عودت فرمائید .

  بله ، با توجه به حساسیت تجهیزات حتما در هنگام تحویل کالا از مامور پست از صحت و سلامت فیزیکی محصول اطلاع حاصل فرمائید و در صورت عدم سلامت فیزیکی بسته بندی و یا محصول از تحویل آن خود داری و عودت فرمائید .

  بله جهت این امر با شماره های دفتر تماس حاصل فرمائید 

  بله حتما قبل از سفارش با دفتر هماهنگ بفرمائید .

  سفارشات بصورت روزانه بررسی و در لیست ارسال قرار می گیرد و زمان تحویل بستگی به خدمات رسانی اداره پست در منطقه شما دارد .

  از طریق کلیه طرق ارتباطی ذکر شده در سایت  امکان تماس و پیگیری سفارشات وجود دارد .

  تعرفه پست بصورت مشخص در هنگام خرید به قیمت نهایی محصول اضافه می شود .